SLIDING SLIM

Проста і зручна система безрамного скління Sliding Slim з паралельним рухом стулок, призначена для безрамного скління альтанок, веранд, терас, павільйонів, літніх веранд ресторанів, а також для створення інтер’єрних скляних перегородок усередині приміщень. Система має низький поріг, висотою всього 7 мм. Він абсолютно не заважає при ходьбі. Стулки системи рухаються залежно, вони зчеплені одина з одною. При відкриванні системи, перша стулка витягує за собою всі інші. Важливою перевагою системи є те, що вона ніжньоопорна. Тобто вся вага стулок припадаэ на підлогу. Часто така компоновка є незаперечною перевагою, оскільки для безпечного монтажу верхньопідвісних систем потрібні потужні несучі конструкції, які часто просто відсутні (особливо в літніх альтанках і верандах).

Безрамне розсувне скління Sliding Slim буває 3-х і 5-ти доріжковим, на кожній доріжці стоїть своя стулка. Скло рухаэться на роликах по полосах нижнього профілю, заїжджаючи одна за іншу, як двері в шафі-купе і утворюють, пакет з 5-и стулок з однієї зі сторін системи. Така технологія дозволяє відкривати 80% площі скління. Для довгих отворів доцільно робити системи на 10 стулок, по дві на кожній рейці, з розсуванням на дві сторони. Система оснащується штатними плоскими ручками з алюмінію. Можливо оснащення іншими, позаштатними, ручками різних розмірів і конструкцій. Особливістю системи є те, що всі стулки зчеплені одина з одною і рухаються залежно. Тому, штовхаючи першу стулку, можна закрити всю систему – стулки витягнуться з парковки одна за одною і самі встануть в потрібне положення. Кожна стулка рухається на роликах, що спираються на нижній профіль. Нижній профіль кріпиться прямо на покриття підлоги (плитку, терасну дошку). В цьому випадку, по центру системи виходять відмінні розсувні двері, які можна оснащувати як штатними замками і ручками, так будь-якими позаштатними, призначеними для скляних дверей.

Профілі поставляються анодованими, з шовковистою поверхнею, сріблястого кольору природного алюмінію. Їх можна використовувати без фарбування. Вони дуже підходять для оформлення будівель і інтер’єрів в сучасному стилі. Крім естетики, такий підхід дуже практичний, адже подряпати анодований профіль важче, ніж фарбований. Також профілі системи можна піддавати порошковому фарбуванню в будь-який колір по палітрі RAL. Є можливість поставки профілів з забарвленням під дерево. Ролики системи дозволяють регулювати нахил стулки для точного налаштування вертикального положення скла і рівного примикання скла один до одного. У конструкції застосовуються тільки підшипники закритого типу, захищені від контакту з брудом і вологою. Саме це забезпечує їм дуже довгий термін експлуатації, тобто вони не стануть причиною передчасного виходу з ладу всієї конструкції. Система Sliding Slim оснащується засувками оригінальної конструкції. Засувка монтується в бічний рамний профіль. Основна функція засувок – фіксувати крайню стулку, щоб, потягнувши за протилежну, можна було повністю закрити систему, розтягнувши стулки по всій її довжині. Безрамна розсувна система Sliding Slim оснащується алюмінієвими ущільнювачами з фетром між ск. Фетровий ущільнювач розташований перпендикулярно склу та забезпечує надійне перекриття зазору між склами. Такий ущільнювач не псує зовнішнього вигляду системи і добре захищає від опадів і вітру. Система пристосована для використання загартованого скла товщиною 8 і 10 мм. Система дозволяє робити стулки висотою до 3 м, вагою до 80 кг. Скло може бути оброблено будь-яким сучасним способом. Є можливість нанести гравіювання, створити зображення матуванням окремих ділянок скла або нанести на скло растровий кольоровий фотодрук. Це особливо цінується приватними замовниками, які проектують конструкцію для оформлення кафе або офісу. Ефектно виглядатиме розсувніа конструкція з нанесеним на неї логотипом підприємства. Крім того, друк дозволяє зробити інтер’єр приміщення оригінальним, якщо конструкція використовується в якості внутрішньої перегородки. Верхній профіль просто фіксує скло, не даючи йому випадати у вертикальній площині. У верхньому профілі скло рухається за допомогою роликів, що дозволяє стулці системи працювати тихо і безшумно. Відповідно, верхній профіль не несе ніякого навантаження, крім вітрового. Попросту кажучи – система підходить для монтажу на будь-які отвори в будь-яких будівлях, причому без додавання додаткових профілів або силових кронштейнів для кріплення.