FLOPPY SPIN

Безпорогова підвісна система безрамного скління Floppy Spin, призначена для скління альтанок, веранд, терас, скляних фасадів кафе і ресторанів, а також для створення інтер’єрних скляних перегородок в середині приміщень. Дозволяє повністю відкривати засклений отвір. Має повністю верхньоподвісну конструкцію, завдяки чому підлога залишається вільною, нічого не заважає вільному проходу. Основна відмінність даної конструкції від системи Floppy Parking – використання однієї роликового каретки для кожної стулки, вона ставиться по центру стулки. Всі стулки паркуються перпендикулярно лінії скління.

 

Така система дозволяє відмовитися від паркувальних зон, використовується тільки основний несучий профіль, без жодних відгалужень. Часто такий варіант є технічною і архітектурної необхідністю. Природно, допустима вага стулки в цьому випадку меншf, ніж на двох роликах. Але це можна компенсувати використанням більш вузьких стулок, що додатково робить пачку зібраних стулок більш компактною. Система також має однаковий верхній і нижній стулковий профілі. У цій системі не використовуються вмонтовані в підлогу нижні профілі, що є серйозним аргументом на користь вибору Floppy Spin. Крім того, подібна компоновка істотно полегшує монтаж всієї конструкції. Після завершення робіт внизу залишаються лише розташовані в рівень з підлогою пластикові круглі втулки, яуі є відповідними частинами для язичків засувок. Система має двоконтурне щіткове ущільнення, як зверху, так і знизу.

 

Профілі системи підлягають порошковому фарбуванню в будь-який колір по RAL, можна робити фарбування під дерево. Всі деталі і частини системи виконані з антикорозійних матеріалів – алюмінію, нержавіючої сталі, ударостійкого пластику. Роликові каретки системи Floppy Spin мають складну багатороликових конструкцію. Всі ролики мають якісні підшипники. Завдяки їх конструкції і якості система має плавний і тихий хід стулок, з легким рухом без докладання великих зусиль. І це незважаючи на те, що вага стулок дуже великий. Система Floppy Spin дозволяє використовувати скло товщиною 10 мм, при цьому максимальна висота стулки становить 3 метри, вага 60 кг. Також можливе використання триплекса з загартованого скла. Скло може бути декороване нанесенням будь-яких зображень і візерунків. Доступно отримання зображень частковим матуванням скла, а також повноцінний кольоровий фотодрук. Верхній несучий профіль системи – потужний, прямокутного січення товщиною 5мм поворотом на кут 90 градусів. Стрілки і кут використовуються для пристрою паркувальних зон. Крім того, кут дозволяє робити системи з поворотами. Якщо потрібно зробити систему з поворотом на кут менше 90 градусів або взагалі радіусу, можна складати повороти і радіуси з заздалегідь вирізаних сегментів несучого профілю. Важливо, щоб кут сполучення сусідніх частин був не менший 155-160 градусів, інакше каретка НЕ ​​буде коректно проходити кут.