Система FLOPPY PARKING

Безпорогова підвісна система безрамного скління Floppy Parking, призначена для скління альтанок, веранд, терас, скляних фасадів кафе і ресторанів, а також створення інтер’єрних скляних перегородок усередині приміщень. Дозволяє повністю відкривати засклений отвір. Має повністю верхньоподвісну конструкцію, завдяки чому підлога залишається вільною, нічого не заважає вільному проходу. Систему Floppy Parking можна зібрати з різними варіантами парковки стулок. Можна робити звичайну поперечну парковку, можна робити парковку поздовжню, а також більш складні варіанти.

На стороні парковки, перша стулка в системі робиться розпашною. Її можна використовувати як звичайні суцільноскляні двері, вона може оснащуватися різними типами ручок і замків, призначених для таких дверей. Ці двері забезпечують можливість наскрізного проходу через закриту систему, без необхідності задіяти зсувні стулки. Ця перша дверна стулка завжди повинна перекривати паркувальну зону.
Система має однаковий верхній і нижній стулковий профілі. У цій системі не використовуються втоплені в підлогу нижні профілі, що є серйозним аргументом на користь вибору саме Floppy Parking. Крім того, подібна компоновка істотно полегшує монтаж всієї конструкції. Після завершення робіт внизу залишаються лише розташовані в рівень з підлогою пластикові круглі втулки, що є відповідними частинами для язичків засувок.
Система має двоконтурне щіткове ущільнення, як зверху, так і знизу. Профілі системи підлягають порошковому фарбуванню в будь-який колір по RAL, можна робити фарбування під дерево.
Всі деталі і частини системи виконані з антикорозійних матеріалів – алюмінію, нержавіючої сталі, ударостійкого пластику.
Роликові каретки системи Floppy Parking мають складну багатороликових конструкцію. Всі ролики мають якісні підшипники. Завдяки їх конструкції і якості система має плавний і тихий хід стулок, з легким рухом без докладання великих зусиль. І це незважаючи на те, що вага стулок дуже велика.
Система Floppy Parking дозволяє використовувати скло товщиною 10 мм, при цьому висота стулки може досягати 3,5 м і важити 80 кг. Використовується загартоване скло з полірованим округленим краєм. Також можливе використання триплекса з загартованого скла. Скло може бути з декорованим нанесенням будь-яких зображень і візерунків. Доступно отримання зображень частковим матуванням скла, а також повноцінний кольоровий фотодрук.
Верхній несучий профіль системи – потужний, прямокутного січення товщиною 5мм. На додаток до нього в системі є два типи литих алюмінієвих деталей – стрілками (правої і лівої) і радіусним поворотом на кут 90 градусів. Стрілки і кут використовуються для пристрою паркувальних зон. Крім того, кут дозволяє робити системи з поворотами. Якщо потрібно зробити систему з поворотом на кут менше 90 градусів або взагалі радіусні, можна складати повороти і радіуси зі заздалегідь вирізаних сегментів несучого профілю. Важливо, щоб кут сполучення сусідніх частин був не менший 155-160 градусів, інакше каретка НЕ ​​буде коректно проходити кут.
Стрілки зсередини мають направляючий виступ, по якому проходить верхніми двома направляючими роликами каретка, заходячи в поворот. Каретки на кожній зсувний стулці ставляться розгорнутими в різні боки напрямними роликами. Це дозволить, наприклад, передній каретці стулки потрапити через стрілку в відгалуження, а задній минути стрілку не заходячи в неї, продовжуючи рух по основній гілці профілю. Це дозволяє системі працювати чітко, не потрібно піклуватися про те, куди який ролик повинен потрапити – вони самі стануть на свої місця.
Систему Floppy Parking можна зібрати з різними варіантами парковки стулок. Можна робити звичайну поперечну парковку, можна робити парковку поздовжню, а також більш складні варіанти. Не всі типи парковки виявляються можливими, часто обмеження виникають через вищезгаданий алгоритм заходу кареток в стрілку, де напрямок руху визначається стороною, якій спочатку була повернута роликова каретка, тому системи Floppy Parking складної форми вимагають ретельного продумування на етапі проектування, найкраще – створення попереднього креслення. Наші консультанти готові надавати  підтримку при розрахунку конструкцій.