Система BUTTERFLY

Дана система призначена в основному для скління балконів і лоджій, а також альтанок і веранд в тих випадках, коли через засклену зону не проходитимуть люди, і нижній профіль не стане джерелом перешкод. Конструкція BUTTERFLY дозволяє практично повністю відкривати засклений отвір. Стулки в цій системі пересуваються по нижній і верхній алюмінієвої направляючої і складаються «книжкою» в однієї зі стін. Відкривання даної системи скління може бути, як на одну, так і на дві сторони і залежить від побажання клієнта і форми скління. В одну сторону, можливо відкрити тільки 8 стулок. Для довгих систем, що вимагають більшого числа стулок, використовується відкривання на дві сторони, що дозволяє збільшити кількість стулок вдвічі.

Система Butterfly дозволяє склити приміщення різної форми: прямі, Г-подібні, П-подібні, радіусно і складної форми з декількома кутами. Система витримує значні вітрові (до 150 кг / кв.м) навантаження. Крім того, система Butterfly стійка до корозії, так як всі її профілі виготовлені з алюмінію, а інші деталі – з нержавіючої сталі і пластика. В системі застосовуються ролики з якісними підшипниками закритого типу, захищені від попадання бруду і вологи.
Максимальна висота скління становить 2300 мм. При цьому ширина стулок не повинна перевищувати 650 мм, використання більш широких може ускладнити налагодження.
Підшипники і вся роликова каретка витримують вагу в 20 кг, що дозволяє встановлювати стулки вагою до 40 кг. На відміну від аналогічних виробів інших виробників, роликові каретки Butterfly не мають пластикових деталей (крім обойми роликів, виконаних з ударостійкого полістиролу).
Несучий профіль виконаний з анодованого алюмінію завтовшки 3 мм і має сріблястий відтінок природного металу. За бажанням профіль забарвлюється порошковою фарбою згідно каталогу RAL.
За попереднім замовленням можлива поставка профілів, забарвлених «під дерево». Для фіксації в закритому положенні опорної стулки застосовуються замки зі зручним приводом-ланцюжком.
Крім того, особливістю системи безрамного скління Butterfly є використання спеціального пристрою – тримача стулок, що фіксує розкриті на парковці стулки у відкритому положенні.
Збірка стулкових профілів зі склом проводиться шляхом склеювання їх між собою спеціальним клеєм для скла або силіконом. Більш того, якщо скло розбивається, то витягти його уламки дуже важко, часто такий фрагмент профілю легше просто видалити і викинути. Скло тримається не тільки за рахунок високої адгезії, геометрія стулкового профілю така, що застиглий клей утворює валик, який робить витягування (або випадання) скла неможливим.
Використовується тільки безпечне загартоване скло. Є профілі для використання скла різної товщини від 8 до 10 мм. За бажанням можливе тонування скла. Всі пластикові деталі мають сірий колір.
Переваги системи безрамного скління Butterfly:
– можливість скління балконів складної форми з перекочування стулок через кути;
– повнота відкривання – отвір відкривається майже повністю;
– простота мийки стулок – вони легкодоступні на парковці;
– проста система відкривання і закривання дозволяє легко провітрювати приміщення і підтримувати оптимальний температурний баланс.