Розсувні системи

Розсувні системи

Конструкції з розсувною системою відкривання / закривання є найкращим рішенням для приміщень з невеликою шириною – балконів або лоджій, де важливо використовувати все наявне простір. За рахунок застосування при виробництві спеціальної технології, сьогодні є можливість склити балкон за допомогою розсувної конструкції.

Стулки вікон відкриваються за тим же принципом, як і шафа-купе, що дозволяє економити площу балкона, так як стулку можна відкрити на будь-яку ширину, і зафіксувати її в будь-якому положенні (використовуючи спеціальний замок).

Види розсувних конструкцій

 

Залежно від матеріалу виготовлення розсувних конструкцій, існують два типи скління:

  • з використанням алюмінієвих профілів;
  • за допомогою ПВХ-вікон.

Це залежить від обраного призначення балкона, його конфігурації, розмірів, загального інтер’єру приміщення, екстер’єру будинку і  звичайно смаку власників.

У напрямку зсуву стулок визначають два типи розсувних конструкцій:

  • паралельно розсувні системи;
  • похило-зсувні системи.

Паралельно-розсувні конструкції забезпечують рух стулок (однієї-трьох) в сторону по алюмінієвих напрямних, поверху і низом профілю паралельно площині отвору. Такий тип вікон для балконів дуже ефективний в приміщеннях з невеликою глибиною, в яких немає місця для повороту навколо осі. Також їх зручно встановлювати на терасах, верандах, в приміщеннях з великими віконними прорізами.

Перевагою розсувних конструкцій вважається можливість їх відкриття повністю при малому просторі, займаному стулками у відкритому положенні. Крім того, системи практичні і надійні в експлуатації за рахунок використання міцної універсальної фурнітури для пластикових розсувних конструкцій, яка і забезпечує пересування стулок, відкидного механізму.

Ухильно-зсувні системи. У випадку балкона або лоджії ухильно-зсувна конструкція утворює широкий світловий проєм з доступом до зовнішніх елементів: сушка для білизни, підвісні вазони з квітами тощо.

Ухильно-зсувні вікна ми оснащуємо спеціальною фурнітурою , яка забезпечує повне відкривання вікна, стулки якого не займають при цьому багато місця.  За рахунок високої якості цієї фурнітури, вікна відкриваються / закриваються легко і просто (не дивлячись на велику вагу) і відрізняються підвищеною герметичністю.

Обидва типи розсувних вікон наші фахівці рекомендують встановлювати для скління не тільки балконів і лоджій, а й веранд, терас, оранжерей, парників, зимових садів та ін.

Переваги розсувних конструкцій

Вікна та двері з ПВХ  з розсувною конструкцією відкривання / закривання – це уніфіковане рішення, що підходить для багатьох приміщень. Їх доцільно встановлювати як в житлових приміщеннях, балконах і лоджіях так і оснащувати ними оранжереї, басейни, веранди, зимові сади, тераси.

У нашій компанії завжди є великий асортимент всіх видів розсувних систем і ви можете підібрати для себе найкращий варіант.

Купуючи розсувні конструкції нашої компанії, ви отримуєте системи:

  • красиві, зручні і прості в експлуатації;
  • з максимальним ступенем герметичності;
  • довговічні;
  • з противзламними функціями.

 

Звертайтеся в нашу компанію, і отримуйте відмінну продукцію!