Захисні ролети

Захисні ролети сьогодні стали незамінним атрибутом багатьох адміністративних будівель і житлових будівель. Потреба в них постійно зростає, адже вони виконують не тільки естетичну функцію, але і захисну. Можна встановити надійні двері, але без захисту вікон офіс, будинок або квартира все одно не будуть в безпеці. Широко застосовувані раніше решітки зараз вже не модні, в тому числі і тому що їх постійна присутність на вікнах створює відчуття дискомфорту у всіх, хто знаходиться в приміщенні. На сьогоднішній день Захисні ролети є найкращим засобом захисту вікон від проникнення зловмисників всередину офісу або житлового будинку.

 

 

Компанія «Віконний центр» пропонує своїм клієнтам замовити рольставні з алюмінієвого профілю. У цього матеріалу є маса переваг, завдяки яким рольставні, виконані з нього невибагливі у використанні, довговічні, екологічні, а також забезпечують надійний захист приміщень. Ми здійснюємо весь спектр робіт, від виміру і до монтажу готового виробу на Вашому об’єкті.

 

 

Захисні ролети представляють собою досить просту конструкцію, що складається з короба, а також віконниць або жалюзі, які при піднятті накручуються на захований в коробі вал.

 

 

 

 

 

 

 

Ролети анітрохи не псують естетичний вигляд будівлі, а, навпаки, дуже непогано вписуються в будь-яке архітектурне рішення, завдяки різним способам монтажу (в отвір, накладний монтаж, або прихований).

                                        

Основні елементи захисних ролет

  • Профіль. Рольставні представляють собою рулонне полотно, що складається з алюмінієвих профілів. Залежно від покладених на ролокасети функцій, профілі можуть мати різну внутрішню конструкцію. Наприклад, якщо планується встановлювати захисні ролети на вітрини магазинів, найкраще підійдуть профілі з підвищеною стійкістю до злому. Ці профілі мають, до того ж, високі теплоізоляційні властивості. Якщо ж планується установка захисних ролет на другому або вище поверхах, необхідність в екструдованих профілях з підвищеним ступенем захисту відпадає. Відповідно, ціна на профіль залежить від того, якої він буде конструкції.
  • Напрямні. Ця складова  являє собою дві вертикальні планки, за якими здійснюється рух полотна. Залежно від обраного профілю підбираються відповідні напрямні. Вартість цього елемента  також залежить від складності конструкції.
  • Механізм. Бувають різні типи приводних механізмів, які використовуються для піднімання або опускання захисних ролет. Привідний механізм зазвичай розміщується в коробі, він може бути механічним, автоматичним або комбінованим. Рольставні з ручним (або механічним) приводом коштують дешевше, ніж з автоматичним.
  • Система управління. Залежно від обраного типу механізму, управління ролетами може здійснюватися за допомогою рукоятки, ключа, пульта дистанційного керування, або вимикача.

Переваги установки ролет

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ: конструкція ролет, виготовлених з алюмінію підвищеної міцності, запобігає будь-яким спробам проникнення ззовні.

ЗАХИСТ ВІД ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ: завдяки шумопоглинальним властивостями пінного наповнювача алюмінієвих профілів значно знижується рівень стороннього шуму.

ЗАХИСТ  ВІД ОПАДІВ І СОНЦЯ: ролети забезпечать ефективний захист від несприятливих атмосферних явищ (сніг, град, дощ, різкі пориви вітру) та від вигорання під впливом сонячних променів предметів меблів.

ЕКОНОМІЯ КОШТІВ: ролети, установка яких обходиться недорого, є також ефективним енергозберігаючим засобом, що дозволяє утримувати в приміщенні оптимальну температуру в будь-який час року і мінімізувати витрати на опалення і кондиціонування.

ЗАХИСТ ВІД СТОРОННІХ ПОГЛЯДІВ: ролети забезпечують надійний захист приватного життя від цікавих поглядів сусідів і перехожих.