RYTERNA

Моделі секційних гаражних воріт

Ворота R40 та TL

   Безпечна та надійна система напрямляючих конструкцій

 

 

 Ущільнювач по периметру отвору надійно перекриває всі щілини

 

 

 Нижній ущільнювач працює як амортизатор, закриває щілини

 

 

Торсіон урівноважує систему. Потужна і компактна

 

 

Ролики з підшипниками і нейлоновим ободом гарантують тривалу роботу

 

 

 Спеціальний профіль панелей воріт гарантує захист від защемлення пальців 

 

 

  Петлі з регульованим роликотримачем забезпечують найбільш ефективну установку

 

 

 Компактна ручка, виконана за одно з нижнім кронштейном, стане в нагоді для

відкривання воріт у разі відключення живлення електроприводу воріт

 

Модель секційних воріт R40 була розроблена з урахуванням простоти установки і мінімальних вимог до монтажного простору. Ворота відмінно підходять не тільки для новобудов, а й для заміни старих воріт. Всі основні вузли воріт R40 вже зібрані на виробництві, тому їх установка не займе багато часу.

 

Типи панелей

Для гаражних воріт моделі TLB і R40 використовується сендвіч-панель товщиною 40 мм, з товщиною стали від 0,45 до 0,7 мм. Ця панель не має «містка холоду», так як зовнішній і внутрішній лист стали стикаються через спеціальну прокладку. Стиковка всіх без винятку панелей RYTERNA відбувається з захистом від защемлення пальців, що є нормою за європейськими стандартами безпеки.

Гаражні секційні ворота RYTERNA можуть бути виконані з сендвіч-панелей різних кольорів і фактур. Існує більше 10 базових кольорів фарбування по каталогу RAL панелей, а також додаткові варіанти кольорів і ламінація імітують дерево. Варіантів фактури теж безліч: вузький гофр (rib), широкий гофр (mid rib), дошка (flush), мікрополоса (microrib), МАКРОПОЛОС (macrorib), верхня смуга (top rib), фільонка (cassette); тиснення поверхні може бути «під дерево» (woodgrain), «під штукатурку» (stucco) або гладка панель (slick). Також будь-яку панель можна за бажанням пофарбувати в будь-який колір по каталогу RAL.

                                                                                                  

                                                                    

У базову комплектацію воріт гаражної серії входять фірмова двостороння ручка і засувка для закриття воріт з середини. При відсутності додаткового входу в гараж в полотно воріт може бути врізаний замок під ключ або хвіртка з замком і доводчиком. Також для поліпшення освітленості і зовнішнього вигляду в полотні воріт можна розмістити вікна різної форми і розмірів. При необхідності, ворота можна укомплектувати вентиляційними гратами і лазом для домашніх вихованців.