Rehau

Euro-Design 60 / Ecosol-Design 60

Фурнітура GU або ACCADO

Що Ви очікуєте від нових вікон? Вони мають допомагати Вам заощаджувати енергію та кошти, а також дарувати більше тепла і світла? – Усім цим вимогам відповідають вікна з профільних систем REHAU Euro-Design 60 та REHAU Ecosol-Design 60.
Профілі REHAU Euro-Design 60 та REHAU Ecosol-Design 60 мають трикамерну будову з монтажною глибиною 60 мм. За останніми вимогами до теплоізоляції житлових приміщень системи рекомендовані до застосування в ІІ температурній зоні України (Південь країни та Закарпаття).

Системи економічно вигідні для застосування в різноманітних будівельних проектах, оскільки забезпечують оптимальне співвідношення ціни та якості.
Витончений дизайн профілю стулки REHAU Ecosol-Design 60 дозволяє збільшити площу прозорого засклення до 5-7% і, відповідно, покращити природне освітлення квартири. Подібне рішення не тільки популярне в сучасній Єпропі, але й доволі затребуване в України, зокрема, для засклення квартир з маленькими віконними прорізами (“хрущовки”, “чешки”).

Застосування

  • Вікна з трикамерних профільних систем використовуються для засклення
    балконних блоків, балконів та лоджій.
    • Оптимальні для засклення міжетажних маршів багатоквартирних будинків.
    • Ідеально пасують для будинків з центральною системою опалення, в яких
    немає ексклюзивних вимог до тепло- та звукоізоляції.

Порівняльна таблиця Euro-Design 60 та Ecosol-Design 60

Euro-Design 60 Ecosol-Design 60
Конструктивна глибина 60 мм 60 мм
Кількість камер 3 камери 3 камери
Максимальна товщина склопакету до 33 мм до 33 мм
Висота пакету профілів (рама + стулка) 117 мм 108 мм
Коефіцієнт теплопровідності U = 1,6 Вт/м²К U = 1,54 Вт/м²К
Коефіцієнт опору теплопередачі R = 0,65 м²К/Вт R = 0,65 м²К/Вт
Звукоізоляція Rw,P = 41 дБ Rw,P = 41 дБ
Зламобезпека до класу RC2 (ENV 1627) до класу RC2 (ENV 1627)
Повітропроникність клас 4 згідно з EN 12207 клас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність до класу 9А згідно з EN 12208 до класу 9А згідно з EN 12208
Ущільнення притвору EPDM / 2 контури EPDM / 2 контури
Колір профілю білий, кольоровий білий

 Euro-Design 70

Фурнітура GU

                                              Переваги

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерною будовою та монтажною глибиною від 70 мм.

Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.

До того ж вони задовольняють найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер’єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Характеристики

Конструктивна глибина 70 мм
Кількість камер 5 камер
Максимальна товщина склопакету до 41 мм
Товщина пакету профілів (рама+стулка) стандарт = 116 мм, звужена = 110 мм
Коефіцієнт теплоізоляції* U= 1,3 Вт/м²K
Коефіцієнт опору теплопередачі** R= від 0,75 м²K/Вт
Звукоізоляція* до Rw,P = 43 дБ
Зламобезпека до класу 2 (ENV 1627)
Повітропроникність клас 4 згідно з EN 12207
Водопроникність до клау 9A згідно з EN 12208
Ущільнення EPDM
Кількість контурів 2 контури ущільнення притвору

* Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim.
** Коефіцієнт опору теплопередачіі отримано як величину, зворотно пропорційну до коефіцієнту теплоізоляції.

 REHAU SYNEGO

Фурнітура GU

 

Приємне тепло, низькі витрати на опалення

Нові вікна SYNEGO – ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції у порівнянні зі звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, натомість підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра і в майбутньому…

Старі вікна – джерело найбільших тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застарілі. В результаті через вікна втрачається зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

 

Заощаджуйте на енергоспоживанні, а не на вікнах!

Профільна система REHAU SYNEGO має 7 камер в рамі та 6 камер в стулці для підвищеної термоізоляції. 2 контури ущільнення надійно захистять від протягів та вологості.
Опціонально можливо третє ущільнення (REHAU SYNEGO MD).

Показники теплоізоляції вікна з профілю REHAU SYNEGO

Теплоізоляція склопакету (Rg) Ущільнення притвору Середнє ущільнення
1,25 м2К/Вт 1,06 м2К/Вт 1,08 м2К/Вт
1,42 м2К/Вт 1,14 м2К/Вт 1,16 м2К/Вт
1,66 м2К/Вт 1,23 м2К/Вт 1,26 м2К/Вт
2,00 м2К/Вт 1,35 м2К/Вт 1,38 м2К/Вт
2,50 м2К/Вт 1,49 м2К/Вт 1,51 м2К/Вт

 

“Вимкніть” шум та почувайтесь комфортно!

Гучний транспорт, сусідська косарка – шум оточує нас повсюди…
Останні дослідження доводять, що регулярний дискомфорт через транспортний шум може призвести до підвищення ризику захворювань серцево-судинної системи.
Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO “вимикають” шум. Перетворіть Вашу оселю на оазу спокою та затишку і почувайтесь комфортно! Забудьте про стрес, спричинений зовнішнім шумом.

REHAU GENEO

Фурнітура GU

Великі площі засклення та сучасний дизайн вимагають надлегких та водночас міцних матеріалів. Запозичте високі технології авіабудування для свого будинку!
RAU-FIPRO – це високотехнологічний фіброволоконний композитний матеріал, що складається з двох різних компонентів: основного матеріалу поверхні та армуючого волокнистого матеріалу. Взаємодія цих двох продуктів надзвичайно покращує загальні властивості нового матеріалу.
Точно продумана конструкція рами з високотехнологічного міцного матеріалу RAU-FIPRO робить вікно REHAU GENEO легким та водночас надійним, тож майже завжди можна обійтися без сталевого армування.
Відкривання та закривання вікна стає легким, наче дитяча гра. Високоякісна гладка поверхня профілю REHAU GENEO є стійкою до атмосферних впливів, а це значно спрощує догляд за вікном.

Конструктивна глибина 86 мм
Кількість камер 6 камер
Максимальна товщина склопакету: до 53 мм
Коефіцієнт теплоізоляції U= 0,86 Вт/м²K (зг. протоколу випробувань ift 402 41339/8)
Коефіцієнт опору теплопередачі* R= 1,16 м²K/Вт
Звукоізоляція без сталевого армування до Rw,P = 47 дБ;
зі склом Rw,P = 50 дБ
Зламобезпека до класу RC3;
до класу RC2 без сталевого армування
Повітропроникність клас 4 згідно з EN 12207
Водопроникність до класу 9A згідно з EN 12208
Ущільнення 3 контури ущільнення з матеріалу RAU-PREN

* Коефіцієнт опору теплопередачі отримано як величину зворотньопропорційну до коефіцієнту теплоізоляції.

Вільний вибір кольорів, форм та розмірів – безмежні можливості для архітекторів

Ви належите до тих людей, хто не просто задовольняється функціональністю речей, а навіть вимагає її? Хто шукає не лише якості та відмінного дизайну, а й індивідуального стилю, який підкреслюватиме Вашу особистість?
Тоді Ви зрозумієте, що робить вікна з профільної системи REHAU GENEO такими привабливими для архітекторів та будівельників, адже REHAU GENEO не обмежує креативність.

Профільна система REHAU GENEO настільки гнучка, що легко дозволяє втілити в життя найскладніші ідеї без обмежень у функціональності: від максимально великих площ засклення до вікон будь-якої форми – кутастих, круглих чи неправильної форми, зі скосами у 20° та 5-мм зовнішнім радіусом для елегантного вигляду.

REHAU GENEO відкриває широкі можливості для Вашого креативу: з поміж понад 40 варіантів декорів та 220 кольорів Ви можете обрати свій улюблений, або ж оздобити вікна за допомогою алюмінієвих накладок.

Заощаджуйте до 76% енергії*

Завдяки надзвичайно міцному волокнистому композитному матеріалу у 90% всіх випадків можна обійтись без металевого армування в рамі REHAU GENEO. Це унеможливлює утворення містків холоду, а в поєднанні з двокамерним енергозберігаючим склопакетом Ви отримаєте зразкові показники по теплоізоляції Rw до 1,67 м²K/Вт.

Щоб вікно відповідало стандартам будинків з низьким споживанням енергії, у профілі застосовуються термовставки. Саме тому профіль REHAU GENEO офіційно сертифікований Інститутом Досліджень Енергоефективних Споруд у м. Дармштадт (Німеччина) для застосування в будинках класу passive house.
Такі системи виведено в окрему групу REHAU GENEO PHZ.

* Зниження енерговтрат на одному вікні при заміні старого дерев’яного чи металопластикового вікна 80-их років випуску (Uf = 1,9; Ug = 3,0) на вікно з профілю REHAU GENEO (Uf = 0,86; Ug = 0,5), розміри вікна 123 x 148 см.

Технологія, що зупиняє силу звуку

Останні дослідження довели, що постійний шум не просто заважає, а може навіть зашкодити здоров’ю. Втім захистити свою оселю від щоденного стресу та шуму сьогодні простіше, ніж коли-небудь – з REHAU GENEO Ви можете так запроектувати звукоізоляцію своєї оселі, щоб Ваша індивідуальна потреба у спокої була повністю задоволена.

Навіть, якщо Ви живете на вулиці з інтенсивним автомобільним рухом, або неподалік аеропорту чи залізниці, або ж маєте гучне хобі – REHAU GENEO надійно захищає від небажаних шумів. Завдяки енергозберігаючому склопакету і матеріалу RAU-FIPRO, профіль REHAU GENEO відповідає актуальним будівельним показникам шумоізоляції класу 5*.

* рекомендований коефіцієнт звукоізоляції вікна (45-49 дБ), коефіцієнт звукоізоляції склопакету – 50 дБ, RwP 47 дБ

Оберіть захист за власним бажанням

Дослідження показують: витрати зайвого часу на відкривання вікон справді відлякують зловмисників. Якщо звичайне вікно відкривається за лічені секунди, то міцна конфігурація REHAU GENEO з найсучаснішою протизламною фурнітурою додасть дорогоцінних хвилин та в переважній більшості унеможливіть спроби зламу.

Навіть без застосування металевого підсилювача матеріал RAU-FIPRO настільки міцний, що всі вікна з профілю REHAU GENEO за результатами випробувань в Німецькому Інституті сертифікації „ift Rosenheim“ отримали рівень зламобезпеки класу RC 2.

При необхідності можна підвищити клас безпеки до RC 3 завдяки додатковим елементам захисту. Детальну інформацію Ви можете отримати у виробників вікон та дверей з профілю REHAU GENEO.